Zľavy nás bavia, pretože základ nám nestačí.
Nezobrazuje sa Vám mail v poriadku? Otvorte si ho v prehliadači. arrow1
icon-facebook icon-twitter icon-googleplus icon-instagram
Logo
Telefóny  |  Tablety  |  Príslušenstvo  |  Hry
header-image
space
image3_480x260
Roxa CT06 držiak do auta
Pri tomto univerzálnom držiaku na tablet oceníte najmä inovatívny spôsob jeho upevnenia. Rukoväť je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, ktoré zabezpečia stabilnú polohu zariadenia počas celej jazdy autom. Držiak je kompatibilný s väčšinou zariadení na trhu.

 

image4_480x260
Kovový stojan Extreme Style S1
Výborná pomôcka pre tých, ktorí často používajú tablet najmä na prezeranie videí a filmov, počúvanie hudby alebo čítanie kníh. Užívajte si voľnosť rúk, dokonalú stabilitu zariadenia a výborný pozorovací uhol. Stojan je možné prispôsobiť rôznym veľkostiam tabletov, je skladateľný a ľahko sa prenáša.
header-image
space
image3_480x260
Stojan Extreme Style Typ L
Držiak do auta je vybavený otočnou hlavou, ktorá umožňuje natočenie mobilného telefónu do akejkoľvek polohy a uhlu. Navyše je navrhnutý tak, aby väčšine telefónov nezakrýval kameru, takže natáčanie videí počas jazdy už nikdy viac nebude problém. Držiak je kompatibilný s mobilnými telefónmi s veľkosťou 3,5“ až 6“.

 

image4_480x260
Stojan do auta Extremy Style 2v1
Držiak umožňuje dva typy inštalácie – s prísavkou na predné sklo automobilu alebo pomocou háčikov do opierky hlavy predného sedadla. Kovové prvky zabezpečujú dokonalé upevnenie a stabilitu, tablet si navyše ľahko natočíte i do požadovaného uhlu. Sledovanie GPS či pozeranie filmov počas jazdy ešte nikdy nebolo pohodlnejšie.
header-image
space
header-image
space
photo
Kontaktujte nás
Mobilonline s.r.o.
Železničná 24
984 01 Lučenec
IČO: 44547722
IČ DPH: SK2022734318

 

0940 600 100
0911 894 618

mail: info@mobilonline.sk
www.mobilonline.sk
header-image
Ceny sú uvedené s DPH. Ceny na predajniach sa môžu líšiť od cien uvedených v newsletteri. Akcie sú vždy platné do vydania nového newslettera alebo do vypredania zásob.

Toto obchodné oznámenie dostávate, pretože ste registrovaný zákazník alebo ste požiadali o zasielanie noviniek a akcií. Na túto správu neodpovedajte. Váš e-mail by sme neobdržali. Svoje otázky a pripomienky píšte na adresu info@mobilonline.sk
Nechcete dostávať tento email? Kliknite sem!
V prípade nefunkčného odkazu napíšte žiadosť o odhlásenie z odberu noviniek na info@mobilonline.sk
icon-facebook icon-twitter icon-googleplus icon-instagram
©2015 Mobilonline all rights reserved I Created by Anderor & Marek