Naša predajňa Mobilonline v Lučenci - Muggo House je aj centrálna pobočka firmy. Ako jediná predajňa je možná spracovať objednávky pre nadrozmerný tovar aj s osobným odberom, ktorý je úplne zdarma, tj. platíte len za tovar ktorý sa snažíme udržať v čo najnižších možných cenách. Samozrejmosťou je kompletná ponuka tovarou od mobilných telefónov, tabletov a ich príslušenstva, po malú a veľkú bielu a čiernu techniku, hodinky, a iný tovar. V našej ponuke nájdete cez 100 000 položiek dostupných priamo skladom, alebo s dodaním za 1-3 prac. dni. Kontaktovať nás môžte na tel.číslach 0940 600 100 , 0915 894 618
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Predajňa v Lučenci patrí k jednej z prvých predajni v sieti mobilonline. Na tom istom mieste pôsobíme už 10 rokov a zákazníci sa k nám radi vracajú vďaka veľkému počtu príslušenstva a kvalitných mobilných telefónov. V Lučenci sa zaoberáme priamo aj servisom mobilných telefónov, čo naši zákazníci často využívajú. Sídlime v blízkosti obchodného domu Prior na frekventovanej ulici s možnosťou parkovania priamo pri obchode.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Naša predajňa sa môže pýšiť tým, že bola prvou predajňou našej spoločnosti Mobilonline s.r.o. Nachádzame sa na okraji centra mesta Zvolen pri malej vlakovej stanici. Máme tu bohatý sortiment. Nájdete u nás smartfóny, tablety, rôznorodé príslušenstvo: púzdra, batérie, ochranné fólie, nabíjačky, pamätové karty a mnohé iné... V prípade, že sa vám rozbil, pokazil, vykúpal Váš mobilný miláčik, neváhajte sa zastaviť u nás, kde Vám pomôže náš servisný technik priamo na predajni. Keď budete mať príležitosť určite nevynechajte našu predajnu, naši predajcovia Vám určite výjdu v ústrety.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Sme jedna z najväčších pobočiek firmy Mobilonline s.r.o. Predajňu sme otvorili 18.2.2014 a zabehla sa celkom úspešne. Denne nás navštevuje väčší počet ľudí ktorým sa vždy snažíme pomôcť tak aby boli spokojní a prišli k nám znova. Zákazníkom ponúkame množstvo mobilných telefónov či už novinky od firiem ako Samsung, Apple, Nokia až po tlačítkové telefóny ktoré sú aj jednoduché aj prepracované na úrovni a pokiaľ nenájdu to čo presne hľadajú vždy vieme tovar doobjednať.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Naša predajňa sa nachádza na zvolenskom námestí v Europa Shopping Center. Nájdete nás hneď pri hlavnom vchode do nákupného centra zo strany parkoviska. Predajňa má podobu kiosku, takže nás určite neprehliadnete. Ponúkame široký sortiment príslušenstva pre mobilné telefóny - od obalov, púzdier, nabíjačiek, bateriek až po navigácie. Predávame samozrejme aj nové mobilné telefóny. Samozrejmosťou je tiež výkup mobinlých telefónov, kde Vám daný telefón skontrolujeme a oceníme hneď na mieste. Srdečne Vás pozývame do našej novej predajne a tešíme sa na každého nového zákazníka.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Naša novootvorená a zrekonštruovaná moderná predajňa v Banskej Bystrici sa nachádza v obchodnom dome Kaufland pri Železničnej stanici. V našej predajni nájdete mobilne telefóny rôznych značiek ako napr Samsung, Sony, HTC, Gsmart a iné. Máme samozrejme aj dostatočný výber kvalitných a hlavne lacných puzdier a fólii na displeje od obyčajnej tenkej až po sklo tvrdosti 9H. Rád Vás obslúži a poradí Vám s výberom náš mladý kolektív.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Naša predajňa sa nachádza v obchodnom dome Tesco na Drevenej ulici 762/2. Predajňu nájdete hneď po vstupe do Tesca po pravej strane. V našej ponuke máme široký výber mobilných telefónov,tabletov ale aj príslušenstvo ako napr. púzdra knižkové, gumené, ponožkové a opaskové, fólie na mobilné telefóny a tablety a veľa iného. Prídete sa pozrieť radi vás obslúžime. Predajná doba je od pondelka do nedele v čase 9,00-20,00 hod.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Naša nová zmodernizovaná a zväčšená predajňa ponúka široký sortiment telefónov, tabletov, príslušenstiev ako napríklad fólie na telefóny a tablety, púzdra, slúchadlá, stylusy a perá na dotykový displej, stojany na telefóny do auta a veľa iného zaujímavého príslušenstva. Srdečne Vás pozývame na našu predajňu do Nových Zámkov ktorá sídli v Tescu, kde Vás radi obslúžime.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Mobilonline pobočka v Považskej Bystrici ktorá sa nachádza v Hypermarkete Tesco. V našej predajni nájdete bohatú ponuku nielen mobilných telefónov ,ale aj rôzneho príslušenstva ako napr. púzdra na mobilné telefóny a tablety, batérie, slúchadlá, pamäťové karty, nabíjačky a rôzne iné druhy príslušenstva. Všetko za prekvapivo nízke ceny a dostupné pre každého. Možnosť je objednať si tovar z pohodlia domova cez náš eshop a tovar si vyzdvihnúť priamo na predajni. Neváhajte a príďte nás navštíviť do ktorejkoľvek predajne, veľmi radi vás obslúžime a poradíme Vám s výberom vhodného mobilného telefónu a príslušenstva.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Predajňu Mobilonline nájdete v OC Poprad Max na prvom poschodí hneď pri eskalátoroch. Predajňa má podobu kiosku, takže nás určite neprehliadnete. Ponúkame široký sortiment príslušenstva pre mobilné telefóny - od obalov, puzdier, nabíjačiek, bateriek až po navigácie. Samozrejmosťou je predaj mobilných telefónov ale aj ich výkup, kde Vám telefón skontrolujeme a oceníme hneď na mieste.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Predajňu Mobilonline nájdete v Hypermarkete Tesco OC Turiec. Ponúkame Vám široký sortiment mobilných telefónov a taktiež tabletov. Samozrejme u nás nájdete množstvo kvalitných puzdier pre Vaše telefóny či tablety, fólie, držiaky, batérie, slúchadla, nabíjačky a množstvo iného zaujímavého príslušenstva. Samozrejmosťou je nákup z pohodlia domova cez náš eshop kde Vám tovar doručíme už do 24 hodín, alebo si ho vyzdvihnete osobne na našej predajni.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Naša predajňa Mobilonline sa nachádza na okraji mesta Trenčín v sumermarkete Tesco, nájdete nás uprostred pasáže. V našej predajni ponúkame široký sortiment mobilných telefónov a príslušenstva ako sú puzdra rôznych druhov, ochranné fólie, nabíjačky, batérie, sluchátka a veľa ďalšieho tovaru. S každým zákazníkom riešime jeho potreby individuálne a v prípade potreby objednávame tovar, ktorý v danej chvíli nemáme. Taktiež je možné nakupovať cez náš E-Shop kde je viacero možností doručenia tovaru, vrátane vyzdvihnutia si objednávky priamo na niektorej z našich 17 predajní.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Predajňu Mobilonline nájdete v OC Trenčín Max na ulici Gen. M.R. Štefánika. Predajňu tvorí kiosk, ktorý nájdete na prízemí pri pokladniach Hypernova. V ponuke nájdete veľký výber mobilných telefónov a príslušenstva. Neoddeliteľnou súčasťou našej predajnej siete je výkup mobilných telefónov. Váš telefón skontrolujeme, oceníme a vyplatíme jeho hodnotu priamo na mieste bez zbytočného čakania.
Tešíme sa na Vás

Viac info...

Naša predajňa Mobilonline sa nachádza v obchodnom dome hypermarket Tesco na ulici M. Benku 4590/1A. Radi Vás privíta náš príjemný a vyškolený personál, ktorý Vám pomôže vybrať ten správny mobilný telefón, ponúkame značky ako napríklad Samsung, HTC, Nokia, Sony a iné. Zároveň vám ponúkame širokú škálu príslušenstva na mobilné telefóny, tablety, hodinky a množstvo iného doplnkového tovaru. Tovar, ktorý nájdete na predajni si môžete objednať aj na stránke www.mobilonline.sk.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Naša pobočka Mobilonline Žilina sa nachádza v Hypermarkete TESCO na Košickej ulici neďaleko centra. Nájdete nás pri vchode hneď vedľa akvaristky. Máme široký výber mobilných telefónov a príslušenstva pre každého. Ku zákazníkom pristupujeme a obsluhujeme individuálne podľa jeho potreby. Máme široké portfólio príslušenstva od fólii až po obaly a púzdra. Produkty z našej ponuky si môžete objednať aj z domu, a pre tovar si viete prísť ku nám do predajni. Určite sa vyplatí prísť pozrieť a niečo si vybrať. Veľmi radi Vás obslúžime a poradíme
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Viac info...

Predajňu Mobilonline nájdete v OC Nitra Max na prízemí hneď vedľa vchodu, takže nás určite neprehliadnete. Ponúkame široký sortiment príslušenstva pre mobilné telefóny - od obalov, puzdier, nabíjačiek, bateriek až po navigácie. Samozrejmosťou je predaj mobilných telefónov ale aj ich výkup, kde Vám telefón skontrolujeme a oceníme bez zbytočného čakania hneď na mieste.


Tešíme sa na Vás Viac info...

Naša predajňa Mobilonline sa nachádza v strede mesta Rožnava, v obchodnom centre Tesco.V našej prevádzke ponúkame široký sortiment mobilných telefónov ale aj príslušenstva ako sú puzdra rôznych druhov, ochranné fólie, nabíjačky, batérie, sluchátka a rôzne iné. S každým zákazníkom riešime jeho potreby individuálne a v prípade potreby objednávame aj tovar, ktorý v danej chvíli nemáme. Taktiež je možné nakupovať cez náš e-shop mobilonline.sk kde je viacero možností doručenia tovaru, vrátane vyzdvihnutia si objednávky priamo na niektorej z našich 17 predajní.


Tešíme sa na Vašu návštevu. Viac info...