Máme púzdro aj na Váš telefón.

Novinka v ponuke GUESS Studded Clutch

Krásne značkové puzdro od renomovanej spoločnosti GUESS určené pre mobilný telefón iPhone 5 / 5S a Samsung Galaxy S5 G900. Puzdro je vyrobené na mieru a dokonale ochráni Váš mobilný telefón pred prachom, špinou, škrabancami a pádmi. Otvory na puzdre ponúkajú praktický prístup ku všetkým konektorom a ovládacím prvkom. Pevný a priľnavý povrch znižuje riziko vykĺznutia a tým vážneho poškodenia.

Toto moderné elegantné puzdro pre iPhone 5 / 5S a Samsung Galaxy S5 G900 nielen zabraňuje poškodeniu a fyzickému opotrebeniu Vášho mobilného telefónu, ale tiež prispieva k oživeniu jeho desingu a k vyjadreniu Vašej individuality. Váš mobil sa s ním stáva vyjadrovacím prostriedkom Vašej originality a kreativity.

Kvalitná ochrana mobilného telefónu s estetickým a praktickým využitím v dostupnej cenovej kategórii.

Puzdra GUESS Studded Clutch sú dostupné v štyroch pestrých farbách čiernej, krémovo bielej, ružovej, a striebornej.

Kompletnú ponuku púzdier GUESS nájdete na našom e-shope

Odporúčané

Obľúbené akcie v Mobilonline

Zľavy má rád každý, pozrite si naše najnovšie akcie.

Video fólia X-ONE ULTIMATE

Superodolná fólia X-ONE ULTIMATE

Unikátna patentovaná fólia odvodená od technológie fólií, ktoré sa používajú na ochranu čepelí vrtúľ vojenských helikoptér. Trochu armádnej ochrany vášmu telefónu neuškodí!

Univerzálny gelový stojan

Kvalitný, univerzálny stojan na mobil do auta možno použiť s väčšinou mobilných telefónov na výšku aj na šírku. Kompaktná veľkosť, robustnosť a univerzálnosť tohto stojanu urobí každého majiteľa mobilného telefónu spokojným.