Zažite dokonalú rovnováhu medzi veľkosťou a pohodlím so smartfónom Lenovo A328. Je vybavený 4,2" IPS displejom, výkonným quad-core procesorom, dlhou výdržou batérie, ostrým 5Mpix fotoaparátom a najnovším OS Android 4.4 KitKat. To všetko za cenu, ktorá je nižšia, než by ste čakali.

Viac info...

Smartfóny radu Nokia X sú vašou diaľnicou k aplikáciám pre systém Android. V ponuke nájdete tento model v množstve farieb a v charakteristickej odolnej kvalite Nokia. V ponuke nájdete pre seba ten pravý smartfon a príslušenstvo.

Viac info...

Mobilné telefóny Nokia v akcii už od 36,99€ s DPH. V akcii obľúbené modely ako Nokia Lumia 925, Nokia Lumia 625. Taktiež v ponuke je telefónik Nokia Asha 503 v štyroch veselých farbách len za 39,99€.

Viac info...

Leto je tu, a sním aj akcia v sietí predajní Mobilonline. A čo sme si pre Vás pripravili? Výkonné a lacné telefóny ZTE a ku tomu zdarma značkové slúchatká KOSS zdarma!!!

Viac info...

Zmenili sme dizajn našich newsletrou, a pripravili sme pre Vás jedinečnú akciu za vysvedčenie. Odmente seba alebo svojích blizkych skvelím telefónom a ostanete od nás slúchatka KOSS s doživotnou zárukou úplne zdarma. Ku tomu Hry na PC / XBOX 360 / PS3 v cenách od 2,99€.

Viac info...